top of page
Синє небо
Screenshot_1_edited.png
Зарядні станції для важких умов використання
Новые ПСВ 14,03.png

Зарядні станції великої потужності Voltel

   Зарядна станція Voltel розроблена та виготовляється, як для високоефективного виконання військових завдань в польових умовах, але й ідеально підійде для використання в домашньому господарстві.

   Всі наші зарядні станції мають сертифікат відповідності та виготовляються згідно Державного Стандарту України.

   Висока ємність станції забезпечує зарядку та електроживлення широкого спектру обладнання. Наприклад живлення системи STARLINK, заряджання радіостанцій, квадрокоптерів, телефонів, ноутбуків, планшетів та ліхтарів, так і для освітлення та живлення телевізорів, холодильників та іншого обладнання.

       Металева оболонка забезпечує збереження працездатності зарядної станції в екстремальних умовах.

      У зарядних станціях Voltel реалізовані такі види захисту від наступних аварійних ситуацій: захист від перевантаження, захист від перегріву, захист від короткого замикання, захист від перезаряду та перерозряджання акумуляторної батареї.

       Вихідна  потужність  змінного  струму до 3 кВт і   правильна   синусоїда   забезпечує   можливість   підключення більшості обладнання розрахованого на роботу на змінному струмі.

       Використання тільки нових літій-залізо-фосфатних  (LiFePO4)  акумуляторів забезпечує великий термін праце-здатності зарядних станцій, робочий ресурс – понад 2000 циклів перезаряджання.

bottom of page