top of page
Синє небо
Screenshot_1_edited.png
Блоки АКБ для зберігання електроенергії

Блоки акб для зберігання електроенергії від Voltel

       Використання літій-іонних акумуляторів у ролі накопичувача енергії для сонячних електростанцій та інших джерелах ВДЕ, найбільш вигідне та доцільне порівняно з кислотно-свинцевими акумулято-рами або іншими типами АКБ. Вони мають масу головних переваг як з технічної, так і з економічної точки зору.

        Одна з головних особливостей акумулятора - його висока енергетична щільність, що означає, що він може зберігати велику кількість енергії в невеликому і компактному корпусі. Це робить його ідеальним вибором для встановлення в будинках та малих комерційних будинках з обмеженим простором.

      Всі наші зарядні станції мають сертифікат відповідності та виготовляються згідно Державного Стандарту України.

      Акумулятор також має високий цикл заряду-розряду, який дозволяє йому використовуватися багаторазово. Він може витримувати більше 6000 циклів заряд-розряд за 80% глибини розряду, що забезпечує тривалий термін служби.

     Іншою важливою перевагою акумулятора є його ефективність. Він має ККД понад 95%, що дозволяє максимально ефективно використовувати енергію із сонячних панелей та інших джерел.

       Акумулятор є надійним і ефективним рішенням для зберігання енергії в сонячних енергетичних системах. Він має компактний дизайн, високу енергетичну щільність, велику кількість заряд-розряд та високу ефективність, що робить його ідеальним вибором для домашніх та комерційних програм.

        У блока АКБ Voltel реалізовані такі види захисту від наступних аварійних ситуацій: захист від перегріву, захист від короткого замикання, захист від перезаряду та перерозряджання акумуляторної батареї.

      

    

bottom of page